שירות שאיבת דלק שגוי בנתניה

מהו תדלוק שגוי וכיצד אפשר לטפל בו?

 

שי שירותי דרך מספקים לכם מענה מהיר ויעיל לשאיבת תדלוק שגוי בנתניה והסביבה. 

במידה ונכנסתם לתחנת דלק באזור נתניה ומילאתם במקום סולר בנזין 95 או להפך תדעו שרכבכם יכול להינזק!

במקרה של תדלוק שגוי באזור נתניה על בעל הרכב לדומם מנוע ולחכות לשאיבת הדלק השגוי. נסיעה עם סוג דלק שגוי יכולה לפגוע במנוע ולגרום להוצאות מרובות שלא תכננתם. במידה וביצעתם תדלוק שגוי באזור נתניה והסביבה חייגו אל שי שירותי דרך וחסכו טיפול במוסך על ידי שירות שאיבת תדלוק. 

 

נכנסתם לתחנת דלק בנתניה והסביבה וביקשתם מהמתדלק/ת למלא פול טנק ולא ציינתם באיזה סוג דלק מדובר? בטעות תדלקו לכם את הרכב בסוג דלק לא נכון?

שי שירותי דרך מעניקים שירות מקצועי לשאיבת דלק שגוי בנתניה והסביבה! 

לרבים מאיתנו קרה שבטעות בהיסח הדעת מילאנו או שמלאו לנו דלק שגוי והרגשנו תסכול רב. אל דאגה יש פתרון למילוי דלק שגוי. בעזרת שירותי המוסך הנייד של שי שירותי דרך בנתניה והסביבה, תוכלו לחייג אלינו בכל מקרה של תדלוק שגוי. אנו מגיעים עד אליכם והמחיר נקבע בהתאם למרחק נסיעה. 

 

המוסך הנייד של שי שירותי דרך מעניק לכם את הפתרון המושלם למצבכם. אין יותר צורך להזמין גרר וללכת למוסך בנתניה. חסכו את זמן ההמתנה וההוצאות הנלוות, שי שירותי דרך מגיעים עד אליכם ללא בעיות. אנו מבצעים החלפת מצברים, שאיבת דלק שגוי, תיקון רכבים ועוד בנתניה והסביבה..

 

 

למה לבחור בשי שירותי דרך?

זמן הגעה מהיר לכל לקוח במידה והוא קרוב לאזור השירות

שאיבה מקצועית ומהירה 

מחיר אטרקטיבי

שירות אמין ומקצועי

מוסכניק עד הבית בבת ים

אל תכנסו ללחץ, הכל טוב, קחו נשימה ארוכה וחייגו אל שי שירותי דרך מוסכניק עד הבית. הרכב נתקע באמצע הדרך? השעה מאוחרת? אתם ממהרים ואין

Read More »

חשמלאי רכב בחולון

מערכת החשמל הינה חלק ממערכות הרכב והיא חיונית למען בטיחות הנוסעים. כאשר יש חשש למערכת חשמל שאינה תקינה נוכל לזהות זאת על ידי סימני "מצוקה"

Read More »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.