הרכב הוא מקור הניידות שלנו, כיום כמעט לכל אחד שיש רישיון יש גם רכב. מכירים את זה שאתם בדרך לעבודה, נגמר הדלק נכנסתם לתחנה הקרובה, ותדלקו לכם בטעות את סוג הדלק שלא מתאים לרכב שלכם? אם זה קרה אנחנו לגמרי מבינים ומזדהים, במידה ולא, הרווחתם! אך על כל מקרה כדאי לכם לשמור את המספר של שי שירותי דרך. 

 

כאשר אנו נמצאים בתחנת דלק, חשוב לנו להיות מרוכזים ולשים לב שגם המתדלק מרוכז. עבודת המתדלק יכולה להיות מאוד לא מדויקת כי הוא עובד תחת לחץ ועומס רב. במיוחד בשעות הבוקר והצהרים שכולם הולכים וחוזרים מהעבודה. אין מה לבוא בהאשמות למתדלק כי זה אנושי לטעות, אך אפשר למנוע הכנסת דלק שגוי למיכל הדלק שלכם. כיצד עושים זאת? בקלות! מגיעים לתחנת הדלק מנמיכים את המוזיקה ברכב, מסתכלים למתדלק בעיניים, מעניקים לו חיוך ומבקשים את סוג הדלק שברצונכם למלא. לאחר מכן עקבו אחרי המתדלק וודאו שאכן הוא מכניס את סוג הדלק הנכון אל הרכב. כך תוכלו למנוע את הנזק העתידי בחמש דקות של תשומת לב והקשבה. 

 

תדלוק שגוי עלול לפגוע ברכב שלכם. במידה וביצעתם תדלוק שגוי ביבנה אין לכם מה להיתבאס, היום שלכם הולך ומשתפר בעזרת שי שירותי דרך המגיע עד אליכם לביצוע שאיבת דלק שגוי. לאחר תדלוק דלק שגוי אין להזיז את הרכב ואין להניע אותו. דלק שגוי עלול לפגוע במערכות הפנימיות של הרכב וליצור תקלות במנוע. 

חשוב מאוד ברגע שהבנתם את הטעות להתקשר לשי שירותי דרך מוסך נייד המגיע עד אליכם לשאיבת דלק שגוי ביבנה. הליך שאיבת דלק שגוי מתבצע על ידי שי שירותי דרך במהירות האפשרית. שי שירותי דרך מגיע עד אליכם ודואג לבצע את שאיבת הדלק השגוי על הצד הטוב ביותר. המטרה היא להמשיך את היום מבלי לפגוע בניידות שלנו ובמיוחד בשביל זה הקמנו את המוסך הנייד של שי שירותי דרך המספק מענה של שאיבת דלק שגוי ביבנה והסביבה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.