שירותי דרך – מוסך נייד – 24/7

חילוץ רכב שטח בתל אביב

רבים מאיתנו אוהבים את העיר הגדולה תל אביב ויוצאים לבלות בה פעמים רבות. אם ברשותכם רכב שטח תוכלו להנות ממסלולים באזור המרכז ותל אביב המתאימים במיוחד עבור רכב שטח. כאשר אתם יוצאים לטיול ברכב שטח בתל אביב תדאגו שיש ברשותכם אמצעי חילוץ, ובמידה ולא כדאי שתשמרו את המספר של שי שירותי דרך המגיע לחלץ את כל רכבי השטח תוך זמן קצר. 

חילוץ רכב שטח

הטיול ברכב שטח מהווה רגיעה ויציאה מהשגרה היומיומית שבה אנו חיים. אך לפני התחלת טיול שטח כדאי לברר את מזג האוויר, והאם השטח תואם לסוג רכב השטח שבו אנו נוסעים. שי שירותי דרך נתקל פעמים רבות ברכבי שטח שנתקעים ואין באפשרותם לצאת ללא סיוע. 

כאשר אנו יוצאים לשטח התקלות הנפוצות ביותר ששי שירותי דרך נתקל בהן הם רבות ובניהם:

פנצ'ר- השטח הוא אינו כמו הכביש, ולכן יש צורך לשמור על ערנות כפולה. במהלך טיול השטח עלול להיכנס אל גלגל הרכב מסמר או בורג וליצור פנצ'ר בגלגל הרכב. החלפת הגלגל בשטח היא הליך מסובך כי צריך לדעת היכן לעצור בכדי שהרכב לא ישקע חלילה. בנוסף, חשוב לדאוג לגלגל רזרבי. שי שירותי דרך מבצע החלפת פנצ'ר וחילוץ רכב שטח בתל אביב והסביבה תוך מספר שעות! 

חילוץ רכב שטח
חילוץ רכב בשטח

חילוץ רכב בכל סביבה ומכל סיבה

שקיעה בחול- אדמת השטח היא שונה בין שטח לשטח ישנה אדמה חולית, יש אדמה בוצית ויש אדמה קשה. כאשר אתם יוצאים לטיול חשוב לדעת כיצד לנהוג ברכב השטח בכדי שתוכלו להתאים את הנסיעה לסוג החול שעליו אתם נוסעים. שקיעה בחול נפוצה מאוד בקרב מטיילים רבים, ולכן שי שירותי דרך מגיע עד אליכם לתל אביב והסביבה עם הציוד המתקדם בכדי לבצע חילוץ רכב שטח בתל אביב במהירות האפשרית. 

תקלה ברכב- לפעמים במהלך הנסיעה בשטח אנו לא נזהרים ולא ממגנים את מערכות הרכב התחתונות. בעקבות כך עלול להיווצר מצב של תקלה ברכב עקב פגיעה בצינורות הרכב התחתונים. לכן אנו ממליצים לכל רכבי השטח להתקין מיגון מתאים לפני היציאה לשטח. במקרה ולא ביצעתם את המיגון ויש תקלה ברכב, שי שירותי דרך הוא האדם הנכון לביצוע משימת חילוץ רכב השטח ותיקון התקלה. 

שי שירותי דרך מבצע את כל סוגי חילוץ רכבי השטח בתל אביב והסביבה עם ציוד מתקדם ובמהירות האפשרית. אל תתנו לתנאי השטח להרוס לכם את הטיול, חייגו עוד היום לשי שירותי דרך ותהנו מחילוץ מהיר של רכב שטח בתל אביב והסביבה.