החלפת מצבר לרכב בבת ים עושים עם שי שירותי דרך, מוסך נייד!  רובנו מכירים את ההרגשה הנוראית שהרכב אינו מניע ועלינו לחכות לגרר ולהשאיר את הרכב במוסך. אל תתנו לרכב לעצור לכם את שגרת החיים! חייגו עוד היום לשי שירותי דרך, מוסך נייד והוא יגיע להחליף לכם את המצבר לרכב בבת ים והסביבה! 

 

הרכב הוא מקור הניידות שלנו, כיום לרוב האנשים שיש רישיון יש גם רכב. לפעמים אנו רוכשים רכבים חדשים ולפעמים ישנים, העיקר להיות ניידים. כאשר אנו משאירים את מערכת החשמל ברכב דולקת לאחר כיבוי המנוע עלול להיגמר המצבר. במקרה זה עליכם להחליף את המצבר, שי שירותי דרך, מוסך נייד מגיע עד אליכם בכדי לבצע החלפת מצבר בבת ים והסביבה.  

 

הפעולה הראשונה שאנו עושים כאשר הרכב לא מניע היא לנסות להניע אותו כמה וכמה פעמים אך כלום לא קורה. לאחר מכן אנו בודקים האם קיימים ברכב כבלים להתנעה ומחפשים רכב שיסייע לנו בתהליך. במידה ואינכם מצליחים להניע על ידי כבלים תדעו שהמצבר כנראה נגמר ועליכם להחליף מצבר. החלפת מצבר בבת ים אינה לוקחת זמן רב. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למוסך הנייד של שי שירותי דרך והוא יגיע עד אליכם עם ציוד מתקדם, ועם מצבר טוב ואיכותי. 

 

המוסך הנייד של שי שירותי דרך נועד לעזור לכם לחסוך את זמן ההמתנה לגרר, ואת ההמתנה ואף העלויות הגבוהות של המוסך. אין יותר כיף מלקבל שירות אישי ומקצועי עד הבית במחיר אטרקטיבי. אם נתקעתם עם הרכב והוא לא מניע או שנגמר לכם המצבר, שמרו את המספר של שי שירותי דרך מוסך נייד בבת ים שיגיע עד אליכם ויחליף לכם את המצבר תוך זמן קצר עם מחיר טוב. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.