אלטרנטור משופץ

שיפוץ אלטרנטור

ישנם מקרים בהם הרכב שלכם פתאום לא מניע, אתם מנסים להניע אותו לאחר מכן עם כבלים וזה פשוט לא מצליח, לאחר בדיקה קצרה מתגלה שהבעיה היא האלטרנטור והוא פשוט התקלקל, כמו שקורה לכולם בסוף.

אנו נמליץ בחום על אלטרנטור משופץ שיכול להחזיק שנים קדימה ללא דופי. אם התקלקל לכם האלטרנטור ואנו מחליטים יחדיו להתקין אלטרנטור משופץ אז התהליך מתבצע בצורה כזו שאנו נתקין לכם אלטרנטור משופץ שהגיע אלינו מהמפעל ששיפץ אותו.

 

כמה עולה אלטרנטור משופץ אצלנו

המחיר של אלטרנטור משופץ תלוי בסוג האלטרנטור ולרכב שאליו הוא שייך כמובן כי אלטרנטור של רכב ממותג יקר יעלה יותר משל רכב מדגם אחר מסוג אחר.

המחיר תלוי גם בגודל ונפח הרכב כי ברכב גדול יותר לדוגמא רכב מסחרי מערכת החשמל גדולה יותר וצורכת יותר חשמל וגם מעבירה חשמל יותר בהתאם. במקרים של רכבים גדולים אלטרנטור משופץ יכול לעלות עד 1500 שקלים. המחירים לא כוללים את עלות התקנת האלטרנטור ברכב שלכם.

כמה זמן יקח להחליף את האלטרנטור אצלנו ?

זמן העבודה על החלפת האלטרנטור הוא זמן מועט לרוב מלבד מקרים אחדים ומסוימים שנדרש מבעל המקצוע לפרק את הציריה למשל בשביל לבצע את ההתקנה. זמן העבודה קצר כאמור והמחיר גם בהתאם, המחיר יגבה על החלק עצמו כמו שאנו קונים אותו ועל זמן העבודה שהוא עד 200 שקלים במקרים רגילים.

איכות ללא פשרות – אז תבחרו בנו

אנחנו משתדלים לתת מענה מהיר ולתת לכם את השירות שאתם זקוקים לו וגמישות גדולה מצידנו לאורך שעות רבות במשך היום ומחיר ללא תחרות.

שירות עד בית הלקוח שירות וטיפול בבעיה שמונעת מהרכב שלכם לפעול, זה אנחנו ולא רק השירות אלא גם האיכות והמקצועיות האינסופית שלנו, חלילה לא מהתנשאות אלא ממודעות עצמית וכעצה טובה.

מידע נוסף

אם אתם רוצים "ראש שקט" הן מבחינת המחיר והן מבחינת המקצועיות של התיקון שזה כולל את אורך הזמן של תקינות האלטרנטור שיותקן ברכב אז תבחרו בנו. אנו יכולים להבטיח לכם שזה מה שאנחנו מעניקים. אנו מעניקים אחריות לכל תיקון ולכל מוצר. שוב פעם חשוב להדגיש שאלטרנטור משופץ הוא דבר מומלץ מאוד, אלטרנטור משופץ ששופץ טוב אמור להחזיק שנים אם השימוש ברכב סביר ותקבלו על האלטרנטור הזה אחריות על ההתקנה.

הצעת מחיר מהירה