שירותי דרך – מוסך נייד – 24/7

תיקון קודן לרכב ברעננה

בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים, כל רכב מוגן על ידי קודן לרכב, קודן לרכב מהווה את הנעילה למערכות הרכב. ישנם דגמים רבים של קודנים וכל חברה משתמשת בקודן הטוב ביותר בעבורה. לפעמים אנו שוגים בקוד הפעלת קודן הרכב מספר רב של פעמים, או שהקודן מפסיק לעבוד עקב קורוזיה או תקלה אחרת. 

תיקון קודן מהיר עד הבית!

אם קודן הרכב שלכם הפסיק לעבוד, תדעו שיש אפשרות לתיקון מהיר עד הבית! שי שירותי דרך מגיע עד אליכם לרעננה והסביבה עם הציוד המתקדם בכדי לתקן את קודן הרכב. אצל שי שירותי דרך דוגלים באמינות ומקצועיות, ולכן שי שירותי דרך קודם מגיע לבדוק את התקלה בהליך שנמשך מספר דקות, ולאחר אבחנה הוא יאתר את מקור תקלת קודן הרכב ויפרט בפניכם את אופן הטיפול. 

החלפת קודן חשמלאי רכב
תיקון קודן לרכב

שירותים נרחבים של תיקון קודן

ניתוק קודן- קודן הרכב משמש כהגנה מפני גניבות ומפני ילדים צעירים שטרם יש ברשותם רישיון. אך ישנם אנשים שלא אוהבים את קודן הרכב ומעדיפים לנתק אותו. ניתוק קודן רכב ברעננה יכול להימשך כשעה ובה שי שירותי דרך מנתק את הקודן ממערכות הרכב ומאפשר לרכב התנעה אוטומטית ומהירה ללא קודן. 

 

תיקון קודן- בחלוף הזמן ובהתאם לסוג הקודן ישנה שחיקה של הקודן והוא יכול לההרס. הוא יכול להיפגע בעקבות בעיות חשמל של הרכב או חלילה קורוזיה.  תיקון קודן רכב ברעננה על ידי שי שירותי דרך מתבצע באמינות ועם הכלים הטובים ביותר. שי שירותי דרך מוסך נייד מגיע עד אליכם לרעננה ומתקן את קודן הרכב. כמובן שכל העבודה נעשית בשקיפות מלאה אל מול הלקוח, ושי שירותי דרך מעדכן על התהליך לפני התחלת תיקון קודן רכב ברעננה. 

 

החלפת קודן-  לפעמים יש ברכב שקנינו קודן שאינו לטעמנו ואנו לא מסתדרים איתו או שהקודן שובק חיים ולא עובד יותר. כאשר קודן הרכב מפסיק לעבוד הוא משבית את הרכב ואנו יודעים כמה קשה היום להיות ללא ניידות. לכן, שי שירותי דרך מגיע עד אליכם להחלפת קודן ברעננה במהירות האפשרית. לפני החלפת הקודן עליכם לברר איזה קודן אתם רוצים בכדי ששי שירותי דרך יגיע הוא יוכל לספק לכם אותו באותו הרגע. החלפת קודן יכולה להימשך בין שעה למספר שעות מכיוון שצריך לחבר את הקודן למערכות הרכב השונות והליך זה לוקח זמן. 

 

שי שירותי דרך מבצע התקנת קודן לרכב, ניתוק קודן ותיקון קודן ברעננה והסביבה. אם נתקעתם והקודן אינו מגיב כדאי שתשמרו את המספר של שי שירותי דרך איש המקצוע האמין והמשתלם שמגיע עד אליכם.