שירותי דרך – מוסך נייד – 24/7

החלפת מצבר לרכב בראשון לציון

מצבר הרכב מהווה את האנרגיה של הרכב והוא עוזר בהנעת המכונית. הוא אחראי על פעילותן התקינה של כלל המערכות החשמליות ברכב. כאשר נגמר לנו המצבר ברכב זה עלול להיות מבאס מאוד, אך מזל שיש פתרון קליל ופשוט! החלפת מצבר לרכב בראשון לציון עד הבית בעזרת שי שירותי דרך מוסך נייד המגיע עד אליכם. 

החלפת מצבר

מכשירים חשמליים ברכב עשויים להינזק כשהמצבר אינו בשימוש. ניקח את מערכת האזעקה כדוגמא, מערכת זו חייבת לקבל חשמל בכדי לשמור על פעילות תקינה בכל עת. המערכת פועלת ללא הפסקה גם כאשר הרכב אינו מונע היא מקבלת אנרגיה מהמצבר. לכן, חשוב לשמור על פעילות תקינה של מצבר ובמידה ושמתם לב לנורה בלוח המחוונים המתריעה על צורך בהחלפת מצבר, אל תתעלמו! חייגו לשי שירותי דרך מוסך נייד המגיע עד אליכם להחלפת מצבר לרכב בראשון לציון. 

 

אנו ממליצים לכל בעלי הרכבים להניע את רכביהם לפחות פעמיים בשבוע לזמן קצר בכדי לשמור על מצבר תקין. במידה ומצבר הרכב ישאר תקופה ממושכת ללא הנעה המערכות והמכשירים של הרכב הזקוקים לשירותי המצבר באופן תמידי ישביתו אותו. במידה והרכב שלכם אינו מניע ואתם זקוקים למצבר, שי שירותי דרך מגיע לכל אזור ראשון לציון והסביבה להחלפת מצבר לרכב עד הבית. בעזרת שי שירותי דרך מוסך נייד תהנו מהחלפת מצבר מהירה בביתכם מבלי לשלם תוספת גרירה וזמן המתנה במוסך. 

החלפת מצבר לרכב
החלפת מצבר בבית הלקוח

מחיר החלפת מצבר

מחיר המצבר נקבע לרוב לפי תקופת האחריות שלו, שי שירותי דרך מקפיד על מתן מחיר הוגן בעבור כל לקוחותיו, תוך שירות אדיב ומקצועי עד הבית. החלפת מצבר לרכב בראשון לציון יכולה להתבצע כאשר המצבר נגמר ועליכם להחליף למצבר חדש בכדי לשמור על פעילות תקינה של הרכב. 

 

המוסך הנייד של שי שירותי דרך נועד לעזור לכם לחסוך את זמן ההמתנה לגרר ואת העלויות הגבוהות של המוסך. אין יותר כיף מלקבל שירות אישי ומקצועי עד הבית במחיר אטרקטיבי. אם נתקעתם עם הרכב והוא לא מניע או שנגמר לכם המצבר, שמרו את המספר של שי שירותי דרך מוסך נייד בראשון לציון שיגיע עד אליכם ויחליף לכם את המצבר תוך זמן קצר עם מחיר טוב.