שירותי דרך – מוסך נייד – 24/7

החלפת מצבר בהרצליה

רבים מאיתנו נתקלים בבעיה הנפוצה, רכב לא מניע, לרוב מדובר בהחלפת מצבר פשוטה שתפתור את הבעיה. מהו מצבר? איך מטעינים את המצבר? מה עושים במקרה שנגמר המצבר?  כל זאת בכתבה שלפניכם. 

מהו מצבר?

המצבר אחראי לסיפוק החשמל לכל מערכות החשמל ברכב שלכם. הוא משמש כסוללה האחראית למערכת פנסי הרכב, מזגן, רדיו, מגבים, חלונות, נורות אזהרה בלוח השעונים ועוד. הוא מחובר לאלטרנטור שמספק לו הטענה. לפעמים אנו לא מצליחים להניע את הרכב בגלל שהשארנו את האורות דולקים והמצבר עבר ללא הטענה מהאלטרנטור ונגמר. במקרה זה אנו צריכים לחפש איש מקצוע בכדי להחליף את המצבר. שי שירותי דרך כאן בדיוק בשביל זה. החלפת מצבר בהרצליה והסביבה עם איש מקצוע שמגיע עד אליכם!

החלפת מצבר לרכב
החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח

איך מטעינים את המצבר?

הטענת מצבר בהרצליה יכולה לעשות בצורה עצמאית על ידי כל אחד. כל מה שדרוש הוא כבלים להתנעה ורכב עם מצבר תקין. מעמידים את הרכבים אחד אל מול השני ומחברים את הכבלים לפלוס ולמינוס של המצבר. במידה ואינכם יודעים כיצד לבצע זאת אל תהססו לחייג אל שי שירותי דרך המספק שירות החלפת מצבר בהרצליה והסביבה. אל תגרמו לרכב שלכם יותר נזק ממה שקיים התייעצו עם איש מקצוע. 

במידה וההטענה לא עבדה כנראה שהמצבר נגמר ועליכם להחליף אותו. החלפת מצבר בהרצליה עם איש מקצועי ומצבר מקורי, זה שי שירותי דרך.  

 

מה עושים במקרה שנגמר המצבר?

 

המצבר יכול להיגמר ממספר סיבות, בלאי של הרכב , השארת פנסים דולקים, מזג אוויר חם וקיצוני, אלטרנטור לא תקין או ווסת תקול. כמובן שאנו לא מצפים ממכם לדעת מהו מקור הבעיה, אך במידה והרכב לא מניע לכם יש לכם את האפשרות לחייג לשי שירותי דרך המגיע עד אליכם ומבצע החלפת מצבר בהרצליה והסביבה. הוא יאבחן את הבעיה ויחסוך לכם את הביקור במוסך. 

 

שי שרותי דרך מגיעים עד אליכם, ומספקים מענה להמון סוגי תקלות רכב שמצריכות מוסך. חסכו את הזמן והדאגות והחליפו מצבר בדקות ספורות. החלפת מצבר בהרצליה והסביבה זה אנחנו!

 

יתרונות החלפת מצבר בהרצליה והסביבה:

 

  • שירות מהיר ומקצועי
  • חוסך זמן במוסך
  • מצבר מקורי 
  • מחיר אטרקטיבי
  • הגעה עד בית הלקוח
  • אמינות!